Uzziņas par darba tirgu un iekārtošanos uz dzīvi Latvijā. Apmeklējiet jauno informatīvo portālu yourmove

29.01.2018

Your Move ir privāta iniciatīva, kuras autors Jānis Kreilis pēc deviņu gadu prombūtnes studijās un darbā ārzemēs pats 2016. gadā atgriezies Latvijā un šobrīd vada biedrību “Ar pasaules pieredzi Latvijā”.

Your Move ir pievienojušies 30 vadoši uzņēmumi Latvijā. Portāla mērķis ir palīdzēt remigrantiem attīstīt veiksmīgu karjeru un iekārtoties uz dzīvi Latvijā, tā risinot samilzušo darbaspēka trūkumu mūsu valstī.

PBLA atbalsta biedrību “Ar pasaules pieredzi Latvijā”, nodrošinot to ar  bezmaksas telpām grupas regulārajām sanāksmēm.

 

Kas ir Your Move?

YourMove.lv ir darba un informācijas portāls, kas savieno profesionāļus ar pasaules pieredzi un uzņēmumus Latvijā, kas šo pieredzi spēj novērtēt, kā arī apkopo uzziņas par darba tirgu un iekārtošanos uz dzīvi Latvijā.

Kam domāts Your Move?

Your Move sākotnējā mērķauditorija ir jaunie un vidējā vecuma profesionāļi – zinoši, strādīgi un mērķtiecīgi cilvēki, kuri atgriezušies Latvijā pēc darba vai mācībām ārzemēs vai arī vēlētos to darīt, kā arī dzīvesbiedriem, kas nav no Latvijas. Neatkarīgi no tā, vai esi dzimis vai dzimusi Latvijā, vai arī uz Latviju grib pārcelties Tava otrā puse, Your Move Tu atradīsi gan darba iespējas, gan vērtīgus padomus.

Kādi darba piedāvājumi atrodami Your Move?

Your Move apvieno vadošās kompānijas Latvijā – gan vietējās, gan starptautiskās. Tie ir mūsdienīgi, augoši un maksātspējīgi uzņēmumi ar rietumniecisku, starptautiski darba vidi un projektiem, kas sniedzas pāri Latvijas robežām.
Neatkarīgi no tā, vai Tevi interesē finanses, IT, konsultācijas, ārpakalpojumi, viesmīlība, jaunuzņēmumi vai ražošana, Your Move Tu atradīsi uzņēmumus, kas seko tiem pašiem principiem un vērtībām kā vairums citu darba devēju Rietumos.
www.yourmove.lv