Reģistrēšanās dalībai 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā par pazeminātu maksu pagarināta līdz 9.jūnijam

25.05.2015

Lai veicinātu interesentu no Latvijas un ārvalstīm iespējas pievienoties dalībai 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā, kas notiks Rīgā šī gada 10. jūlijā, rīkotāji atraduši iespēju pagarināt pieteikšanās termiņu par zemāku dalības maksu (“early bird” piedāvājums) līdz š. g. 9. jūnijam. Lai saņemtu plašāku informāciju un reģistrētos dalībai forumā, dodieties uz saiti: www.ieguldilatvija.lv.

2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums ir turpinājums 2013.gadā notikušam pirmajam šāda veida forumam. Tas tiek rīkots ar mērķi Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādu uzņēmējdarbības nozaru profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt zināšanu pārnesi un finanšu kapitāla piesaisti Latvijai, kā arī stiprināt Latvijas diasporas uzņēmēju sadarbību ar Latviju. Dalībai forumā uz šo brīdi reģistrējušies dalībnieki no vairāk nekā desmit pasaules valstīm, sākot ar kaimiņos esošo Igauniju, beidzot ar daudz tālākiem reģioniem – Ziemeļameriku, Austrāliju un Āziju. Foruma uzmanības centrā būs jautājums, kā veicināt Latvijas preču un pakalpojumu eksportu uz jauniem, perspektīviem eksporta tirgiem pasaulē un kā veicināt investīciju piesaisti Latvijai, jo īpaši augstas pievienotās vērtības nozarēs.

Jāatzīmē, ka sasaistē ar forumu, 9.jūlijā Rīgā notiks Ārvalstu uzņēmēju tikšanās, kurā aicināti piedalīties Latvijas izcelsmes uzņēmēji un dažādu nozaru speciālisti no visas pasaules. Savukārt 8.jūlijā Rīgas Ekonomikas augstskolas telpās norisināsies Junior-PLEIF jeb Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums Latvijas diasporas jauniešiem. Dalībai forumā aicināti reģistrēties interesenti gan no Latvijas, gan ārvalstīm, kuriem ir interese veidot jaunus sadarbības tīklus un uzņēmējdarbības iniciatīvas.

2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu rīko Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju. Bez rīkotājiem foruma plānošanā iesaistīta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija, Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā, Latvijas Institūts, Rīgas Ekonomikas augstskola un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. Forumu atbalsta tulkošanas birojs Linearis, Baltic Technology Group, juridiskais birojs Darzins Legal, Jānis un Aija Kukaiņi. Informatīvo atbalstu sniedz ziņu aģentūra LETA, portāls Delfi.lv, Latviesi.com un citi diasporas mediji.

 

Kontaktinformācija:

Ilze Garoza
Pasaules Brīvo latviešu apvienības ģenerālsekretāre
E-pasts: ilze.garoza@pbla.lv
Tālr. +1 732 666 7613