PBLA turpina sadarbību ar Vidzemes aktīvākajiem ļaudīm

17.10.2018

Piektdien, 12. oktobrī, notika Vidzemes uzņēmēju tikšanās, kurā piedalījās aktīvākie Cēsu, Piebalgas un Valmieras ļaudis. Valmieras uzņēmēju apvienības “Ozols” prezidents, uzņēmējs Jānis Ūlis šoreiz pasākumā bija aicinājis divus viesus – Ministru prezidentu Māri Kučinski (viņš ir arī apvienības “Ozols” līdzdibinātājs) un PBLA priekšsēdi Kristīni Saulīti. Jānis Ūlis bija lūdzis PBLA priekšsēdi tikšanās dalībniekiem pastāstīt par PBLA organizāciju un tās veikumu nesenā pagātnē un iecerēm nākotnē, kā arī rosināja diskusijas par uzņēmēju sadarbību ar diasporu.

PBLA priekšsēde uzsvēra to, ka PBLA kā organizācijas pamatā ir tās paveiktie darbi, ne vien vārdi un plāni, kuriem nereti trūkst darbu seguma. Tamdēļ PBLA priekšsēde atskatījās uz jūnija beigās ļoti sekmīgi aizvadīto Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu (PLEIF), kurš šogad tika organizēts ciešā partnerībā ar Valmieras pilsētas domi un Valmieras attīstības aģentūru.

http://www.ieguldilatvija.lv/

Savukārt jau tagad ir sākusies plānošana Pasaules latviešu Kultūras konferencei, kas norisināsies no svētdienas, 2019. gada 29. septembra līdz otrdienai, 2019. gada 1. oktobrim Cēsīs. Arī šī konference, līdzīgi kā PLEIF Valmierā, tiek veidota ciešā partnerībā ar vietējo pašvaldību, proti, ar Cēsu pilsētas domi.

Uzziņai. Uzņēmēju apvienība “Ozols” ir viena no vecākajām uzņēmēju apvienībām ne vien Vidzemē, bet arī visā Latvijā. Apvienība turpina kopt iesāktās tradīcijas (apvienības prezidents uzsver, ka patiesām vērtībām nav beigu termiņa, tās nekad nenoveco) un tā joprojām aktīvi iesaistās gan saimnieciskajā, gan arī politiskajā vidē un tās norisēs, par ko liecina plašais apvienības biedru vecuma un pieredzes spektrs.