PBLA sveicieni Ziemsvētkos

23.12.2019

Mīļie tautieši pasaulē un tēvzemē!

Esam godam aizvadījuši vēl vienu labu darbu piepildītu gadu mītņu zemēs tuvumā un tālumā un nosvinējuši Latvijas 101. dzimšanas dienu. Šis gads, kas Latvijā bija iezīmēts kā tautas varoņu un varonības gads, ir nesis lielas pārmaiņas Latvijas polititiskajā un sabiedriskajā dzīvē – mums ir cieņpilns un erudīts Valsts prezidents, mums ir gudrs un strādīgs valdības vadītājs. Mums ir vairāki enerģiski un drosmīgi cilvēki valdībā un Saeimā, kuri ir gatavi darīt Latviju labāku tās iedzīvotājiem un stiprināt mūsu valsts vietu un nozīmi pasaules apritē. Šis ir lielu cerību, bet arī grūta darba laiks ne tikai tautai Latvijā, bet arī tautiešiem plašajā pasaulē. Ir patiess prieks, ka PBLA ir Latvijas notikumu virpulī un, ka mēs varam būt ne tikai šo pārmaiņu dalībnieki un liecinieki, bet arī darba darītāji.

Šajā klusajā Ziemsvētku laikā aicinu jūs ikvienu pabūt kopā ar sev tuvajiem, pieminēt Latviju un novērtēt to, ka piedzīvojam šo laiku. Priecāsimies par to, ka varam kopā gan tēvzemē, gan ārpus tās strādāt mūsu Latvijas valsts labā! Esam gandarīti, ka valsts mūsu darbu pasaulē novērtē!

Lai Ziemsvētku miers ir jūsu sirdīs, lai gaišas domas, augsti mērķi un cēli darbi pavada jūs visus nākamajā, 2020. gadā!

Kristīne Saulīte
PBLA priekšsēde

Rīgā,
2019. gada Ziemsvētkos