PBLA apsveikums jaunievēlētajam Valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam

02.06.2023

Viņa ekselencei Edgaram Rinkēviča kungam,

jaunievēlētajam Latvijas Valsts prezidentam

Pils laukumā 3

Rīgā, LV 1050, Latvijā

 

Augsti godātais Rinkēviča kungs! Pasaules brīvo latviešu apvienības valdes vārdā un arī personīgi apsveicu Jūs ar ievēlēšanu Latvijas Valsts prezidenta amatā!

Kā Jūs zināt, PBLA ir sabiedriska diasporas organizācija, kas vieno pasaules latviešu centrālās organizācijas ASV, Kanadā, Austrālijā, Dienvidamerikā, Eiropas valstīs kā arī Krievijā. PBLA ir gandrīz 70 gadus strādājusi Latvijas neatkarības, valstiskuma un interešu aizstāvībā dažādās pasaules zemēs, kā arī caur savām dalīborganizācijām uzturējusi latvisko kultūru un izglītības sistēmu trimdā, tagad diasporā. Mēs rūpējamies par Latvijas valsts drošību un ekonomisko attīstību.

Mēs esam pārliecināti, ka PBLA vērtības sakrīt ar Jūsu sirdī lolotajām vērtībām un rūpēm par Latvijas valsti un tās attīstību nākamajās paaudzēs. Paļaujamies uz Jūsu nenogurstošo atbalstu Ukrainai un darbu, lai nodrošinātu mūsu valsts drošību un mieru Eiropā.

PBLA valdes vārdā vēlos uzsvērt, ka mēs bijām, esam un būsim Jūsu kā Valsts prezidenta atbalsts kopīgajā darbā Latvijas valsts labā!

Novēlam Jums būt visas Latvijas prezidentam un vienmēr turēt godā latviešu tautas un valsts intereses! Saules mūžu Latvijai!

 

Patiesā cieņā

Pēteris Blumbergs

PBLA priekšsēdis

 

 

Foto: Ieva Ābele, Saeima