Biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem sāks tirgot 3. martā pulksten 11

27.02.2018

Biļetes uz Dziesmu un deju svētkiem sāks tirgot 3. martā pulksten 11

 

Šodien, 27. februārī, preses konferencē Latvijas Nacionālajā kultūras centrā (LNKC) Rīgā tika apstiprināts gan Dziesmu un deju svētku biļešu pārdošanas datums, gan laiks.

Kopumā svētku ietvaros ir paredzēti 65 pasākumi, kas savukārt radīs iespēju ikvienam interentam izbaudīt šo tik īpašo svētku gaisotni.

Par  pašu biļešu iegādi internetā tuvāk pastāstīja XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča un SIA Biļešu Paradīze valdes priekšsēdētājs Ēriks Naļivaiko.

Biļetes internetā sāks tirgot sestdien, 3. martā, pulksten 11.00 (pēc Latvijas laika).

Lai biļetes varētu iegādāties internetā, vispirms ir laicīgi jāreģistrējas kā lietotājam SIA Biļešu Paradīze biļešu tirdzniecības vietnē bilesuparadize.lv un jānodrošina atteicīgi piemērota kreditkarte, proti, karte, kas ir reģistrēta apmaksas pakalpojumiem internetā.

Katrs pircējs internetā varēs iegādāties ne vairāk kā 4 biļetes uz vienu pasākumu. Ir svarīgi pieminēt, ka bērniem līdz septiņiem gadiem (ieskaitot) ieeja būs par brīvu, bet bez atsevišķas sēdvietas.

SIA Biļešu Paradīze valdes priekšsēdētājs Ēriks Naļivaiko vairākkārt uzsvēra, ka ikvienam, kas gatavojas iegādāties biļetes internetā, jābūt ļoti pacietīgam sagaidīt virtuālās rindas beigas, neizlogojoties un nemēģinot procesu iesākt no jauna. Šāda darbība procesu tikai nevajadzīgi palēlinās.

Kas attiecas uz svētku dalībniekiem, tad uzrādot dalībnieka karti, būs iespēja bez maksas vērot noslēguma koncertu Mežaparka Lielajā estrādē. Šī ieeja gan neparedz sēdvietas.

Preses konferencē tika aicināta piedalīties arī PBLA priekšsēde Kristīne Saulīte, lai izklāstītu iepriekš rezervējamo biļešu sadali PBLA dalīborganizācījām. Ir svarīgi pieminēt, ka runa ir tikai par Dziesmu svētku noslēguma un Deju koncertiem.

PBLA dalīborganizāciju pārstāvētajām zemēm biļetes ir rezervētas divām grupām:

  1. Mākslinieciskājām kopām ārpus Latvijas ( tās, kuras ir reģistrējušas savu līdzdalību Dziesmu un deju svētkos LNKC);
  2. Dziesmu un deju svētku procesa uzturētājiem ārvalstīs.

Sadales procesu veic katra PBLA dalīborganizācija atsevišķi.