PBLA aicina latviešu organizācijas ārpus Eiropas pieteikties finansiālam atbalstam

27.04.2016

Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) aicina latviešu organizācijas ārpus Eiropas pieteikties pieejamajam finansiālam atbalstam izglītojošu pasākumu (semināru, kursu, meistarklašu, konferenču) organizēšanai no Izglītības un zinātnes ministrijas budžeta programmas „Valsts valodas politika un pārvalde”. Kopējais pieejamais finansējums ir 12 186 EUR. Plānots, ka vienam pasākumam sniegtais atbalsts būs līdz 2000 EUR, izņēmuma gadījumos reģionāla mēroga pasākumiem, kas paredzēti plašai auditorijai, iespējams lielāks finansiālais atbalsts.

Projektu izsludina Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) un Latviešu valodas aģentūra (LVA).

Visām latviešu organizācijām, kas vēlas pieteikties finansiālā atbalsta saņemšanai, elektroniskā pieteikuma anketa ir jāaizpilda līdz 2016. gada 1. jūlija plkst. 17.00 pēc Latvijas laika. 

Pieteikumus vērtēs komisija, kurā ir LVA un PBLA pārstāvji.

Finansiālā atbalsta piešķiršanas gadījumā elektroniski aizpildītā anketa tiks pievienota ar finansējuma saņēmēju slēgtajam līgumam.

Detalizētāka informācija pieejama, sazinoties ar PBLA Izglītības padomes izpilddirektori Antu Spundi (anta.spunde@pbla.lv).

Lūdzu nodrošiniet, ka anketā uzrādīto informāciju saglabājat pieteikuma iesniedzēja vajadzībām (piemēram, veidojot ekrānšāviņus (screen shots) vai kā līdzīgi). Nosūtītā elektroniskā versija iesniedzējam otrreiz nebūs pieejama, tā paredzēta tikai komisijas vajadzībām.

PIETEIKUMA FORMA AIZPILDĀMA ELEKTRONISKI INTERNETĀ, IZMANTOJOT ŠO SAITI:

https://www.surveymonkey.com/r/JTVSDRK

 

Ar cieņu,

Anta Spunde
PBLA Izglītības padomes izpilddirektore

 

LVA logo IZM logo

Minētās aktivitātes īsteno Latviešu valodas aģentūra no Izglītības un
zinātnes ministrijas budžeta programmas “Valodas politika un pārvalde”.