Aicinājums uz Latvijas valsts simtgades sporta spēlēm Latvijā, 2018. gada jūnijā

16.11.2017

2018. gadā norisināsies Latvijas valsts simtgades sporta spēles!

Pasaules latviešu sporta spēles 2018. gadā notiks jau 55. reizi. Vasaras sporta spēļu atklāšana norisināsies Jelgavā 21. jūnijā, kas tiks apvienota ar saulgriežu svinēšanu Pasta salā.

Dažādas sacensības tiek organizētas dažādās Latvijas pilsētās 21.-22. jūnijā, kā arī 24. jūnijā, kas dalībniekiem papildus sporta aktivitātēm ļaus tuvāk iepazīt Latviju.

Sporta spēļu noslēgums norisināsies Likteņdārzā, kur notiks dalībnieku apbalvošana, kā arī piemiņas pasākums un koncerts represijās cietušajiem sportistiem un sporta darbiniekiem.

Dalībnieku vecums ir no 30 līdz 90 un vairāk gadiem. Pieteikšanās elektroniski www.lsvs.lv vai rakstiski līdz 1. februārim info@lsvs.lv vai Tomsona iela 24-44, Rīga, LV-1013 ar norādi “100-gades spēļu komisijai”.

Aicinām rast iespēju izplatīt šo informāciju Jūsu biedru organizācijām un popularizēt Latvijas valsts simtgades sporta spēles. Pielikumā informatīvā bukleta (ielūguma) elektroniskā versija.

Informāciju par sporta spēlēm sācis popularizēt arī Latvijas institūts, kura interneta vietnē ievietoto informāciju ir iespējams izmantot arī dalotieshttps://www.facebook.com/KautKasMilsNoLat