9.jūnijs – pēdējā diena, lai reģistrētos dalībai 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumā par pazeminātu dalības maksu

09.06.2015

Pēc nepilna mēneša, 10.jūlijā Rīgā, Latvijā norisināsies 2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums, kurā piedalīsies Latvijas izcelsmes biznesa līderi, uzņēmēji un dažādu nozaru speciālisti no Eiropas, ASV, Kanādas, Ķīnas un Austrālijas. Foruma mērķis ir Latvijas ekonomiskās izaugsmes veicināšanas nolūkā stiprināt sadarbību starp dažādās uzņēmējdarbības nozarēs strādājošiem profesionāļiem Latvijā un pasaulē, veicināt inovāciju, finanšu un zināšanu kapitāla piesaisti Latvijai, kā arī stiprināt Latvijas diasporas uzņēmēju sadarbību ar Latviju. Foruma rīkotāji atgādina, ka reģistrēties dalībai forumā par pazeminātu dalības maksu ir iespējams līdz š.g. 9.jūnijam. Lai saņemtu plašāku informāciju un reģistrētos dalībai forumā, dodieties uz saiti: www.ieguldilatvija.lv.

2. Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forumu rīko Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju. Bez rīkotājiem foruma plānošanā iesaistīta Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija, Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā, Latvijas Institūts, Rīgas Ekonomikas augstskola un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera. Forumu atbalsta tulkošanas birojs Linearis, Baltic Technology Group, Tiesraides.lv, juridiskais birojs Darzins Legal, Jānis un Aija Kukaiņi. Informatīvo atbalstu sniedz ziņu aģentūra LETA, portāls Delfi.lv, Latviesi.com, Laiks, Latvija Amerikā un citi diasporas mediji.