Tiešsaistes seminārs “Diasporai par aktualitātēm Latvijā”

22.03.2021

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA)  aicina tautiešus piedalīties organizētajā tiešsaistes seminārā “Diasporai par aktualitātēm Latvijā” trešdien, 2021. gada 24. martā plkst. 15.00 (pēc Latvijas laika)

Pirmais seminārs trīs semināru ciklā veltīts reģionālajai reformai, pašvaldību vēlēšanām un iespējām diasporai reģistrēt Latvijā otro adresi. 

Par Latvijā notikušo reģionālo reformu informēs un uz jautājumiem atbildēs Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Valsts ilgtspējīgas attīstības plānošanas departamenta direktors Raivis Bremšmits, Teritoriju attīstības izvērtēšanas nodaļas vadītāja Diāna Orlovska, Reģionālo atbalsta instrumentu nodaļas vadītāja Dace Ziediņa un vecākais eksperts Varis Putniņš.

Savukārt par iespējām diasporai piedalīties pašvaldību vēlēšanās informēs Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa un Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta direktore Guna Japiņa.

Par iespēju papildus dzīvesvietas adresei ārvalstīs norādīt arī adresi Latvijā informēs Iekšlietu ministrijas speciālisti – Nozares politikas departamenta direktora vietnieks Imants Zaķis un vecākais referents Sandis Barks.

Seminārs norisināsies platformā Zoom. Iespēja piedalīties diskusijā ir, rakstot uz e-pasta adresi pbla@pbla.lv. Pēc reģistrācijas tiks nosūtīta Zoom saite.

Interesenti semināra tiešsaisti varēs vērot Ārlietu ministrijas Facebook un PBLA Facebook kontos.

Jautājumus var iesūtīt iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi pbla@pbla.lv.