Tiešsaistes seminārs “Diasporai par aktualitātēm Latvijā”

12.05.2021

Latvijas Republikas Ārlietu ministrija un Pasaules Brīvo latviešu apvienība (PBLA) aicina  piedalīties tiešsaistes seminārā “Diasporai par aktualitātēm Latvijā” 2021. gada 19. maijā pulksten 15.00 (pēc Latvijas laika)

Noslēdzošais seminārs trīs semināru ciklā tiks veltīts diasporas jauniešu izglītības iespējām Latvijā. Tajā piedalīsies Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica un Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentārais sekretārs Reinis Znotiņš. Ministriju pārstāvji informēs par ārvalstu studentu iespējām iegūt izglītību Latvijas augstskolās un valsts nostāju šajā jautājumā.  

PBLA un Ārlietu ministrija ir aicinājusi četru lielāko Latvijas augstāko mācību iestāžu Uzņemšanas nodaļu pārstāvjus pastāstīt par studiju iespējām un pieejamību savā mācību iestādē – programmām, izmaksām, sadzīvi. Savu dalību ir apstiprinājuši pārstāvji no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes un Latvijas Lauksaimniecības universitātes un viņi informēs par studiju iespējām diasporas un ārvalstu studentiem latviešu valodā, kā arī par piedāvātajām mācību programmām un kursiem angļu valodā.

Seminārs norisināsies platformā Zoom. Iespēja piedalīties diskusijā ir, rakstot uz e-pasta adresi pbla@pbla.lv. Pēc reģistrācijas tiks nosūtīta Zoom saite.

Interesenti semināra tiešsaisti varēs vērot Ārlietu ministrijas Facebook un PBLA Facebook kontos.

Jautājumus var iesūtīt iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi pbla@pbla.lv.

PBLA pārstāvniecība