Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis atklātu projektu pieteikumu konkursu

16.02.2021

Izsludināts atklāts projektu pieteikumu konkurss diasporas NVO atbalstam; pieejamais finansējums 179 120 EUR

Sabiedrības integrācijas fonds izsludinājis atklātu projektu pieteikumu konkursu nevaldības organizācijām (NVO) programmas “Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam” ietvaros. Programmā pieejamais atbalsta finansējums diasporas līdzdalības projektu realizācijai ir 179 120 EUR.

“Stipras latviešu kopienas ārvalstīs pamats ir tās saliedētība un pastāvīga kontaktu uzturēšana starp diasporas locekļiem un Latviju, iesaistoties diasporas pasākumos, organizācijās un grupās. Ar diasporas NVO projektu palīdzību tiks stiprināta ārvalstīs mītošo latviešu nacionālā identitāte un veicināta pilsoniskā līdzdalība, interešu pārstāvība un iesaiste Latvijas sabiedriski politiskajā dzīvē, ekonomikā, kultūrā, kā arī valsts pārvaldē, tā palielinot remigrācijas iespēju tiem, kas labprāt atgrieztos,” skaidro Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.

Projektu konkursā aicinātas piedalīties tās NVO, kuru primārais darbības mērķis ir diasporas interešu pārstāvība. Projekta aktivitātes īstenojamas diasporas mītnes zemēs, Latvijā vai tiešsaistes digitālajos formātos. Konkursā viens projektu iesniedzējs var iesniegt neierobežotu skaitu projektu pieteikumu. Vienam projektam pieejamais maksimālais finansējums ir 15 000 EUR.

Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2021.gada 15.marta plkst.12.00. Lai saņemtu eksperta konsultācijas par projektu pieteikumu sagatavošanu, projektu pieteicēji tiek aicināti sūtīt savus jautājumus uz adresi konkursi@sif.gov.lv, norādot atsauci uz projektu konkursu.

Projektu iesniedzēju ērtībai tiks nodrošināts arī informatīvais seminārs tiešsaistē, kur projektu pieteicējiem būs iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus pirms projektu pieteikuma iesniegšanas, kā arī īpaša audiovizuāla pamācība, kur soli pa solim tiks skaidrots, kā pēc iespējas precīzāk aizpildīt projekta pieteikumu.

Ar pilnu projektu konkursa dokumentāciju iepazīties iespējams tīmekļa vietnē sif.gov.lv.

Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam” nolikums (informācijai)

1.pielikums: Projekta pieteikuma veidlapa (jāaizpilda)

2.pielikums: Projekta budžeta veidlapa (jāaizpilda)

3.pielikums: Līguma projekts (informācijai)

Metodiskie norādījumu projekta pieteikuma veidlapas aizpildīšanai (informācijai)

 

Plašāka informācija:

Zane Jēkabsone

Sabiedrības integrācijas fonda

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.22811020