PBLA un ALA pārstāvji viesojas NATO stratēģiskās komunikācijas centrā

16.02.2018

Rīga, PBLA pārstāvniecība

Šodien, 16. februārī, Pasaules Brīvo latviešu apvienības un Amerikas latviešu apvienības pārstāvji tikās ar NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktoru Jāni Sārtu.

Tikšanās gaitā tika pārrunāti jautājumi, kas saistās ar vēlēšanu sistēmu aizsardzību gan šeit, Latvijā, gatavojoties Saeimas vēlēšanām, gan ASV, gatavojoties šī rudens “mid-term” vēlēšanām, kā arī tas kā pasaules latviešu organizācijām aizstāvēt savu elektronisko datu drošību, ticamību un reputāciju moderno komunikāciju un viltus ziņu pasaulē. J. Sārts uzsvēra, cik svarīgi organizācijām ir izveidot un saglabāt savu ticamību un reputāciju, kas nodrošina komunikatīvo ietekmi sabiedrībā. Viņš arī izteica cerību, ka PBLA un tās dalīborganizācijas ar savu darbu veicina to, ka latvieši pasaulē uztur savu latvisko identitāti elektroniskās informācijas vidē.

J. Sārts sniedza pozitīvu atbildi ALAs ielūgumam uz apvienības 67. kongresu Vašingtonā. Tikšanās dalībnieki pārrunāja kongresa programmu un ASV, Kanādas un Austrālijas latviešu lomu Latvijas drošības stiprināšanā. PBLA pārstāvēja valdes priekšsēde Kristīne Saulīte un pārstāvniecības vadītājs Jānis Andersons. Amerikas latviešu apvienību pārstāvēja ģenerālsekretārs Raits Eglītis.