PBLA aicina sekot līdzi gadskārtējai valdes sēdei tiešsaistē

01.10.2020

Pasaules Brīvo latviešu apvienības valde ziņo, ka gadskārtējā 2020. gada sēde notiks šī gada 2. un 3. oktobrī, attālināti Zoom platformā.

Sēdes atklāšanā, piektdien, 2. oktobrī pulksten 14.00 pēc Rīgas laika uzrunu latviešu organizētajai sabiedrībai ārpus Latvijas teiks Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.  Ministru prezidents Krišjānis Kariņš mūs uzrunās iepriekš sagatavotā video uzrunā.

Ministru prezidenta uzrunai sekos Ārlietu ministrijas parlamentārās sekretāres Zandas Kalniņas-Lukaševicas ziņojums par diasporas politikas aktualitātēm un iepazīšanās ar jauniecelto Ārlietu ministrijas Speciālo uzdevumu vēstnieci diasporas jautājumos V. E. Elitu Gaveli.

Programmu noslēgs PBLA priekšsēdes Kristīnes Saulītes ziņojums par pārstāvniecības darbu Rīgā un Jura Ķeniņa ziņojums par PBLA Kultūras fonda darbu. Dalīborganizāciju vadītāju ziņojumi, no kuriem varēsit uzzināt par organizāciju darba plāniem un izaicinājumiem nākamajam darbības gadam plānoti sestdien, 3. oktobrī.

PBLA valdes sēdes norise un atklāšanas uzrunas tiks raidītas tiešsaistē PBLA mājaslapā (https://www.pbla.lv/par-pbla/valdes-sedes/pbla-gadskarteja-valdes-sede-2020/) un tās būs pieejamas ikvienam interesentam pasaulē. Aicinām latviešu organizāciju vadītājus, valdes locekļus un sabiedriskā darba veicējus visā pasaulē pieslēgties PBLA valdes sēdes publiskajai daļai šī gada 2. oktobrī no pulksten 14.00 līdz 18:00.

(PBLA pārstāvniecība)