Notiks konference tālmācības un attālināto mācību skolotājiem diasporā

10.08.2021

Sestdien, 14. augustā, no pulksten 11.00 līdz pulksten 18.45 pēc Latvijas laika tiešsaistes režīmā notiks Latviešu valodas aģentūras konference tālmācības un attālināto mācību skolotājiem un latviešu valodas skolotājiem diasporā.

No pulksten 11.30 līdz 12.30 par mācīšanās principiem digitālajā vidē referēs LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes dekāne, profesore Dr. paed. Linda Daniela

No pulksten 12.45 līdz pulksten 14.15 par efektīvu komunikāciju tiešsaistes nodarbībās stāstīs aktrise un Latvijas Kultūras akadēmijas docente Zane Daudziņa, savukārt no pulksten 14.45 līdz pulksten 15.45 par sadarbību ar skolēnu vecākiem un ģimeni valodas apguves procesā stāstīs Rīgas Tehniskās universitātes Humanitārā institūta asociētā profesore Dr. psych. Airisa Šteinberga. No pulksten 15.45 līdz pulksten 16.30 sekos diskusijas paralēlās darba grupās.

No pulksten 16.45 līdz pulksten 17.45 ar diasporas skolotāju attālināto mācību labās prakses piemēriem iepazīstinās Tulovas (Īrijā) latviešu valodas un kultūras skolas “Kāpnītes” skolotāja Ingrida Tārauda, latviešu valodas skolotāja no Zviedrijas Inese Vallenberga un latviešu valodas skolotāja no Austrālijas Dace Freija.

Konferences noslēgumā no pulksten 17.45 notiks Latvijas bioloģijas un ķīmijas skolotājas Anetes Bitenieces un Latvijas jauno skolotāju mentores Annijas Sprīvules vadītā darbnīca attālināto mācību skolotājiem “Degt, bet neizdegt!”.

Līdz 12. augustam reģistrējieties dalībai Latviešu valodas aģentūras tiešsaistes konferencei tālmācības un attālināto mācību skolotājiem: https://bit.ly/3xt7yA0! Saiti uz Zoom platformu pēc reģistrēšanās saņemsiet e-pastā! Vairāk informācijas par konferenci: https://ieej.lv/vs8fW (Autore Aija Otomere, Latviešu valodas aģentūras diasporas projektu koordinatore)