Noslēdzies pirmais Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums

15.08.2013

Pirmais Pasaules latviešu ekonomikas un inovāciju forums, kas norisinājās Rīgā no 2. līdz 4. jūlijam un pulcēja tuvu pie 350 dalībniekiem no vairāk nekā 20 pasaules valstīm, ir noslēdzies. Uzklausot foruma dalībnieku atsauksmes, viens no galvenajiem secinājumiem ir tāds, ka diskusijai ir jāturpinās, ko ceram arī īstenot priekšdienās!

Noslēdzot pirmo šāda veida pasākumu, foruma rīcības komiteja vēlas pateikties visiem sadarbības partneriem – Kultūras ministrijai, Ekonomikas ministrijai, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai, Rīgas Tehniskajai Universitātei, Amerikas tirdzniecības palātai Latvijā un fondam “Laimes Zeme” par aktīvu iesaisti foruma plānošanas darbos!

Tāpat vēlamies izteikt vislielāko pateicību foruma sponsoriem – Amerikas latviešu apvienībai, Baltijas Tehnoloģiju grupai un tulkošanas aģentūrai “Linearis” un mūsu finansiālajiem atbalstītājiem Aijai un Jānim Kukaiņiem, Latvijas goda konsulam Ilinoisas štatā Robertam Blumbergam, “NCH Capital” un Kārlim Cerbulim personīgi, “Darzins Legal” un Dāvidam Dārziņam personīgi, kā arī Red Cab, Jelgavas Tipogrāfijai par materiālu atbalstu. Esam pateicīgi viesnīcai Radisson BLU Hotel Latvija par viesmīlīgo uzņemšanu un profesionālo servisu, kā arī sociālās uzņēmējdarbības uzņēmumam MAMMU par lieliskajām dāvanām – Latvijā dizainētajām zīda šallēm foruma diskusiju dalībniekiem!

Vislielākā pateicība arī foruma informatīvajiem sadarbības partneriem – “Dienas Bizness”, “Sestdiena”, portālam “Delfi”, laikrakstam “Laiks” un “Brīvā Latvija”, kas palīdzēja iznest foruma ideju tautā! Tāpat paldies mūsu informatīvajiem atbalstītājiem – Ārvalstu investoru padomei Latvijā, Eiropas latviešu apvienībai un portālam “Draugiem”, kā arī visiem citiem, kas atbalstīja šī projekta īstenošanu!

Visbeidzot, paldies visiem dalībniekiem par līdzdalību forumā!