Kā pieteikt projektus. SIF aicina uz informatīvo vebināru 24. februārī, plkst. 15:00

22.02.2021

Turpinās projektu pieteikumu iesniegšana nevaldības organizāciju (NVO) programmai “Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam ”  Ņemot vērā NVO nozares speciālistu ieteikumus, programmas pieteikšanās kārtība kļuvusi projektu pieteicējiem draudzīgāka un saprotamāka. Lai vairāk informētu par uzlabojumiem nolikumā un atvieglotu pieteikumu aizpildi, NVO pārstāvji ir aicināti apmeklēt bezmaksas informatīvo vebināru š.g. 24.februārī Sabiedrības integrācijas fonda Facebook lapā.

 

Informatīvais vebinārs: “Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam.”notiks š.g. 24.februārī plkst. 15.00.

 

Seminārā būs iespējams uzzināt:

– Kas ir konkrētā atbalsta progamma, tās darbības virzieni un atbalstāmās aktivitātes;

– Kā pareizi aizpildīt projektu pieteikumu veidlapas, un kas tiks ņemts vērā izvērtējot pieteikumus;

– Kā pareizi sastādīt budžetu, projektu finansēšanas kārtība.

Projektu pieteicēju ērtībai semināra laikā komentāros būs iespēja uzdot ekspertiem sevis interesējošos jautājumus un saņemt atbildes.

Lai nepalaistu garām semināru, aicinām nospiest “doties“ https://www.facebook.com/events/235312551586527/

Ar izsludināto konkursu dokumentāciju tuvāk iepazīties iespējams tīmekļa vietnē www.sif.gov.lv sadaļā “Jaunumi”.

 

Programmas “Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam” mērķis ir stiprināt latviešu kopienas ārvalstīs saliedētību un pastāvīgu kontaktu uzturēšanu starp diasporas locekļiem un Latviju, iesaistoties diasporas pasākumos, organizācijās un grupās. Ar diasporas NVO projektu palīdzību tiks stiprināta ārvalstīs mītošo latviešu nacionālā identitāte un veicināta pilsoniskā līdzdalība, interešu pārstāvība un iesaiste Latvijas sabiedriski politiskajā dzīvē, ekonomikā, kultūrā, kā arī valsts pārvaldē, tā palielinot remigrācijas iespēju tiem, kas labprāt atgrieztos.

 

Plašāka informācija:

Zane Jēkabsone

Sabiedrības integrācijas fonda

sabiedrisko attiecību speciāliste

tālr.22811020