ALA aicina tautiešus piedalīties 2020. gada Baltijas Aizstāvības dienās Vašingtonā D.C.

26.02.2020

Sadarbojoties ar Apvienoto baltiešu komiteju (JBANC), Amerikas Latviešu apvienība aicina ASV balsstiesīgos tautiešus piedalīties 2020. gada Baltijas Aizstāvības dienās Vašingtonā D.C. Ir svarīgi regulāri uzrunāt ASV Kongresa senatorus un deputātus par likumprojektiem un jautājumiem, kas saistīti ar Baltijas aizsardzību un attīstību. Lūdzam jūs pieteikties dalībai Aizstāvības dienas pasākumos līdz
25. martam!

Pasākumos iespējams piedalīties vienu vai vairākas dienas. Pieteikties Dzintaram Dzilnam, ALA Sabiedrisko attiecību nozares vadītājam, rakstot uz: dzdzilna@gmail.com.

Pašreizējais pasākumu plāns izskatās šādi:

8. maijā notiks pirmā Aizstāvības pasākumu diena ASV Kongresā, kurā piedalīsies dalībnieki no Amerikas Latviešu jaunatnes apvienības (ALJA) un citām baltiešu jauniešu grupām.

9. maijā plānots Eiropas Savienības Atvērto durvju dienas sarīkojums – ES valstu vēstniecības piedāvās iespēju piedalīties dažādos pasākumos, ieskaitot iepazīšanos ar valstu kulināro mantojumu.

11. maijā notiks Aizstāvības dienas informācijas kurss, kura laikā varēs uzzināt, kā vizīšu laikā veiksmīgāk komunicēt ar Kongresa pārstāvi, plānotas arī paneļdiskusijas un saviesīgs vakars.

12. maijā: Baltijas Aizstāvības otrā diena ASV Kongresā.

Atcerieties – ikviena balss ir svarīga, lai pārstāvētu baltiešu intereses!

ALAs Sabiedrisko attiecību nozare